Vítám Vás v mé galerii. Tento blog slouží výhradně k prezentaci mé malířské tvorby. Jedná se o olejomalby a to převážně na sololitu. Jeden čas jsem zkoušel malovat i na lepenku, ale obrazy na ní jsou kupodivu všechny prodány. Pokud se Vám snad některý obrázek zalíbí a je u něj cena, může být Váš. Některé obrazy jsou zarámované, některé ne. Některé rámy jsou co dům dal a obrázek je malován vlastně do něj. V ceně s rámem nekalkuluji. Pokud si budete přát obrázek nezarámovaný, nevadí, sundáme.
Vyučil jsem se uměleckým malířem interierů, po vojně jsem nastoupil k dráze a vydržel tam 18 let. Dnes dělám pro malou úklidovou firmu.
Dříve jsem maloval, občas zkoušel psát a hrál si u počítače s grafikou.
Poslední dobou se snažím fotit a ze všeho nejradši jezdím na kole po okolí.
Žádné komentáře:
Okomentovat